Čisté gelato

Věříme, že udržitelností naší spotřeby a výroby přispějeme k uchování přírodních zdrojů a ochranu životního prostředí

 

PURO (čisté) je příkladným důkazem naší firemní filozofie a neutuchající trvalé snahy o vyrovnanou a rize přírodní výrobu prostřednictvím námi pěstovaných surovin nebo plodů (pro většinu zpracovávaného ovoce pro naše řemeslné Gelato).

Ve shodě přistupujeme i k ostatním, partnerský komoditám z lokálních farem, kdy trváme na tradičním způsobu pěstění a sklizně, od sazenic až po plody, resp. od krmiva po výnos (např. mléka či vajec). Používáme ekologické obaly a jejich množství se vyhýbáme, pracujeme s obnovitelnými zdroje energií. 

Řemeslná výroba

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny a rekuperaci tepla a solární panely. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny naše suroviny nakupujeme za férové a udržitelné ceny.

Řemeslná výroba

Naše gelato je připravováno tradiční italskou, ruční metodou s velkou láskou a věnovaným časem. V naší manufaktuře v Libechově, pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a fylozofií.

Odlišujeme se

Od nákupu surovin až po výrobu a dodání gelata jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. Produkt, chuť a velká porce vášně jsou v popředí. Výsledkem je to nejlepší gelato pro to nejlepší ve vás: vaše hosty.

Spokojenost

Jsme si jisti, že si vás naše gelato získá. Jsme tu vždy pro vás a nabízíme vám 100% záruku spokojenosti.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU!

Rádi bychom vás informovali o novinkách a nabídkách PURO Gelato 😎

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich [link]zásadách ochrany osobních údajů[/link].