meet my lovely world

Při cestě domů jsem narazila na podnik, který mě zaujal hned na první pohled svým vzhledem. Řekla jsem ano, sem musím vyrazit! 

„Nejsem zmrzlina, jsem gelato,“ takovým heslem přilákává PURO Gelato své zákazníky. Včera jsem podnik poprvé navštívila s kamarády a musím říct, že jsme byli nadšeni. Gelato můžete najít na pražské Náplavce. Lepší věc se už nemohla stát. Koupíte si zmrzku a vyrazíte mlsat k vodě, za sluníčkem. Zmrzlinu miluji a prostě patří k létu. Nejsem žádný odborník na zmrzlinu, ale musím říct, že z této zmrzliny jsem byla opravdu nadšená. Nejen ze zmrzliny, skvělé obsluhy, velice příjemného prostředí, ale také z krásného interiéru. Na první pohled jsem si připadala jako v retro cukrárně. Toto místo se prostě nedá přehlédnout. Výběr zmrzliny není jednotvárný. Gelato nabízí domácí zmrzliny s netradičními příchutěmi. Maková, mrkvová nebo s příchutí bazalky? Nebo si radši dáte klasiku? Zde si můžete vybrat od tradiční vanilkové až po originální makovou. Mým favoritem je mrkvová zmrzlina. 

Držím palce, ať jim nadšení, ale i chuť vyrábět tak skvělou zmrzlinu, vydrží co nejdéle. Pokud jste ještě v PURO Gelato nebyli, tak určitě vyražte. Pochutnáte si nejen na zmrzlině, ale třeba i na dobré kávě.

Odkaz na zdroj ZDE: