Výroba a prodej

Puro Gelato je jedinečné pro svůj skutečný respekt k přírodě, velkou vášeň pro gelato a touhu pracovat jen s těmi nejlepšími surovinami”.

 

Kdo chce dělat to nejlepší gelato, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní výrobky, pochází od osvědčených firem z našeho regionu a blíkého okolí. Například čerstvá smetana a mléko, které dodávají naší mistrovské vanilce jedinečnou krémovitost a zvláštní rozplývavost, nebo ovoce, které tisknou našemu gelatu přirozenou, nefalšovanou a s námi nezaměnitelnou chuť. Gelato děláme z přesvědčení. Naše vášeň je motorem pro naše nápady, jejich vývoj a následné zpracování. Vyrábíme nejpříronější gelato v Česku. Bez jakýliv kompromisů. Každý kopeček gelata a každá šarže, která opouští naši výrobnu v Liběchově tento požadavek do posledního detailu splňuje.

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny a rekuperaci tepla. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny naše suroviny nakupujeme za férové a udržitelné ceny. Naše gelato je připravováno tradiční italskou, ruční metodou s velkou láskou a věnovaným časem. V naší manufaktuře, v libechově, pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a fylozofií. Od nákupu surovin až po výrobu a dodání gelata jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. produkt, chuť a velká porce vášně jsou v popředí. Výsledkem je to nejlepší gelato pro to nejlepší ve vás: vaše hosty.

Váš dobrý dodavatel PURO GELATO

Jste restauratér a rádi byste do svého sortimentu zařadili naše gelato? Ať už jako základ pro vlastní individuální dezerty a zmrzlinové kreace, nebo k nabízení zmrzlinových kornoutů nebo v kelímcích pro prodej s sebou? Nabízímne Vám nejlepší zmrzlinu v Česku! A nejen teoreticky: provozujeme vlastní zmrzlinárny a známe Vaše potřeby. Jsme rozvíjející se franchisový koncept.

Nabízíme 50 druhů

Vytříbený sortiment, který je vždy překvapivě jiný. Trendové a standardní druhy stálé kvality po celý rok. Seznam našeho gelata najdete v odkazu ZDE:

Servis a poradenství

Chceme Vás nakazit naší vášní. Proto Vás a Vaše zaměstnance individuálně a kvalifikovaně (opakovatelně) školíme. Pro nás je to zábava.

Objednávka a doručení

Osobně Vám gelato dovezeme vlastními vozidly do hodiny jízdy od naší výrobny v Libechově. Na delší vzdálenosti Vám naše produkty zašleme externí společností. Zeptejte se prosím na příslušné náklady na dopravu. V současné době budujeme dealerskou a franchisovou síť, která Vám může dodat i menší objednací množství (dopravné) zdarma nebo velmi levně.

Fakturace podle hmotnosti: Neprodáváme vzduch

Naše gelato je možné objednat ve vanách (cca 4,3l), nebo válcových karapinách (cca 5,5l) nebo jako kelímky (460ml). Vzhledem k tomu, že ostatní výrobci vždy počítají vzduch v ceně při prodeji po litrech, hledali jsme pro vás férovější cestu. Proto naše gelato prodáváme vždy na váhu.

Objednací a dodací lhůty

Objednávky přijaté do 8:00 jsou doručeny do 2 pracovních dnů. U externích společností s přepravou v hlubokém zamražení 2-3 pracovní dny. Dodávky nejsou možné provést v sobotu, neděli a státní svátky.

Zvláštní požadavky

V případě smluvně zajištěných odběrných minimálních množství je možnost limitované zápůjčky ledových truhel ke skladování, případně pronájmu prodejních vitrín.


PURO_velkoobchod

 

Velkoobchodní bulletin ke stažení

ZŮSTAŇME V KONTAKTU!

Rádi bychom vás informovali o novinkách a nabídkách PURO Gelato 😎

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich [link]zásadách ochrany osobních údajů[/link].